PHP backend fejlesztőt keresünk

Szeged (Hungary)

Fejlesztői csapatunk PHP / backend programozót keres egyedi rendszerek fejlesztéséhez, elsősorban nemzetközi projektekhez.

Feladatok amiben számítunk rád:

- PHP alapú webes alkalmazások fejlesztése
- egyedi tartalomkezelő modulok tervezése
- eCommerce projektek fejlesztése, kivitelezése

Az alábbiakra biztosan szükséged lesz:

- magas szintű objektumorientált PHP ismeretek
- Laravel, Zend framework-ben szerzett tapasztalatok
- precíz munka és tesztelés, tiszta kód készítése
- Do you speak english?

Aminek külön örülünk:

- ha van frontendes tapasztalatod reszponzív oldalakkal
- verziókezelt fejlesztésben szerzett tapasztalat (pl GIT, SVN)

Munkádat az alábbiakkal segítjük:

- rugalmas munkaidő (többnyire távmunka is lehetséges)
- sokoldalú, fiatalos nemzetközi csapat
- versenyképes fizetés

Amennyiben szeretnél velünk kódolni, kérünk küld el fényképpel ellátott önéletrajzodat, referencia munkáid vagy azok elérhetőségét, illetve nettó fizetési igényed.